Enes Korkmazyürek Fotograf

Alpaslan, Şişli sitesi, Bahar Cd. No:20 D:E Melikgazi / Kayseri
Bugün 3 , Haziran ayında 9 ve toplamda 1404 ayrı kişi ziyaret etti.
C Firması

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum
D Firması

Enes Korkmazyürek Fotograf

Enes Korkmazyürek
Alpaslan, Şişli sitesi, Bahar Cd. No:20 D:E Melikgazi / Kayseri

Enes Korkmazyürek Düğün Fotoğrafçısı

Hayatınızda oldukça büyük bir yer edinecek olan düğününüz için fotoğraf hizmeti almak istiyorsunuz ve bunun için geniş çaplı bir araştırma mı yapıyorsunuz? Sizleri Enes Korkmazyürek Photography ile tanıştırmak istiyoruz. Çiftlerin önem verdiği tüm detayları kalitesi ve tecrübesiyle sağlayan bir fotoğrafçıda, dilediğiniz fotoğraflara sahip olma şansı yakalayacaksınız!

Çiftlerimize çok daha iyi bir hizmet verebilmek için Kayseri düğün fotoğraf mekânlarını sürekli araştırıyor, Kayseri'nin tarihi dokusundan ve doğal güzelliğinden yararlanıyoruz. Dış mekân çekimleriniz için istediğiniz her yere gidebiliyor, dilerseniz şehir dışında bile çıkabiliyoruz. Çiftlerimizin memnuniyeti, bizim mutluluğumuz!


Açıldığımız günden beri kendimizi sürekli geliştiriyor, size hep daha iyi bir hizmet sunma amacıyla çalışıyoruz. Kullandığımız ekipmanları devamlı yenileyerek sektörün en iyi markalarıyla çalışıyoruz. Her gelişmeyi yakından takip ediyor, her sene değişen stüdyo konseptlerine hâkim oluyoruz. Bu da, Kayseri düğün fotoğrafçıları arasından farkımızı belli ediyor ve çiftlerin ilk tercihleri arasında olmamızı sağlıyor.

Tekrarının yaşanmayacağı bu mutlu anların her bir dakikasını çok önemsiyoruz. Bu bilinçle çalışıyor ve çekimlerinizi gerçekleştirirken her ayrıntının üzerinde titizlikle duruyoruz. İlk görüşmemizden itibaren beklentilerinizi karşılama odaklı çalışıyor, çekim sürecini birlikte planlıyoruz.

Düğününüz için aklınız gelen her çekime hâkimiz. Profesyonel ekibimiz ve son teknolojik ekipmanlarımız ile dilerseniz düğün öncesi çekilen düğün hikâyesi, düğün belgeseli ve konsept çekimlerini gerçekleştirebiliyor, dilerseniz de düğün sonrası çekilen stüdyo çekimleri, dış mekân çekimlerini sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz. Aynı zamanda çektiğimiz tüm fotoğrafları orijinal kopyaları ile birlikte 1 hafta içinde çiftlerimize teslim ediyoruz. Üstelik tüm montaj ve kurgularını tamamlayarak!


Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *